Strona główna » O Nas

O Nas

Kim jesteśmy?

AMS Audytor Sp. z o.o. jest Firmą Audytorską wpisaną na listę firm audytorskich uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 4218.
Tworzymy profesjonalny zespół biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych i radców prawnych, którzy swoje doświadczenie nabywali w trakcie wieloletniej pracy w branży audytorskiej, finansowej i w biznesie.
Nasz zespół tworzą ludzie, a JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM to nasze motto i praktyka.

 

Misja i wartości

Naszą misją jest dostarczenie rzetelnych i profesjonalnych usług pozwalających na obniżenie ryzyka gospodarczego i finansowego.

 

Kompetencje

Kompetencje to wiedza i doświadczenie. W naszym zespole zatrudnieni są audytorzy, doradcy podatkowi oraz certyfikowani księgowi.
Kwalifikacje potwierdzone są egzaminami państwowymi oraz poparte wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszej kadry oraz odpowiedni dobór zespołów dopasowanych do specyfiki branży przez co zapewniamy profesjonalizm świadczonych przez nas usług.

 

Etyka

Etyka to przede wszystkim profesjonalizm i  zaufanie. Dla nas liczy się wiarygodność, poufność i indywidualne podejście do Klienta. Wierzymy, że etyka w biznesie stanowi fundament w budowie wizerunku firmy oraz ważne narzędzie jej rozwoju. Od początku funkcjonowania naszej firmy dbamy o jakość wykonywanych usług, którą da się osiągnąć tylko wtedy, kiedy dobro Klienta postawi się na pierwszym miejscu.

 

Jakość

Kluczem do osiągnięcia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest kompleksowe podejście do rozwiązania każdego problemu. Wiedzy i doświadczeniu specjalistów z zakresu finansów, podatków, prawa, rachunkowości i rewizji zapewnia sprostanie potrzebom naszego Klienta.  Nasi eksperci opierają się na wypracowanych standardach i metodologii realizacji usług. Organizacja i zarządzanie projektami ukierunkowane jest na spełnienie wymogów jakościowych na wszystkich etapach realizowanych usług. Zadowolenie Klientów to sukces naszej firmy. 

 

Co nas wyróżnia?

Rozumiemy potrzeby naszego klienta, dlatego oferujemy kompleksowe usługi doradcze.
Rozwiązujemy skomplikowane i trudne problemy oraz przyczyniamy się do sukcesu firm, dla których pracujemy.
Posługujemy się nowoczesną metodologią badania sprawozdań finansowych, która przynosi korzyści naszym Klientom. 
Rozwiązujemy problemy zarówno księgowe, jak i podatkowe oraz prawne. Poprawiamy efektywność kontroli wewnętrznych i minimalizujemy ryzyka biznesowe.
Nie jesteśmy sami. Działalność w ramach grupy doradczej AMS Group, skupiającej doradców podatkowych, audytorów, księgowych i prawników, pozwala nam zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie i doradztwo.
Wierzymy, że nasze zaangażowanie i podejście będzie owocowało najwyższą jakością usług oraz odpowiednim poziomem współpracy.

 

Czym się zajmujemy?

Klienci z zadowoleniem powierzyli nam:

  • badania i przeglądy jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, sporządzonych zgodnie z regulacjami polskimi oraz Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSR/MSSF);
  • badania i przeglądy jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, sporządzonych zgodnie;
  • z regulacjami polskimi oraz Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSR/MSSF);
  • badania planów połączenia, przekształcenia i podziału (w oparciu o przepisy Ksh);
  • wyceny przedsiębiorstw, znaków towarowych, przeprowadzanie testów na utratę wartości aktywów;
  • opracowania biznesplanów, prognoz i analiz finansowych;
  • doradztwo i realizację projektów w zakresie organizacji księgowości (optymalizacja procesów i zwiększenie efektywności);
  • projekty typu due-diligence;

 

Więcej o naszych usługach znajdą Państwo w dziale Nasze usługi.